
Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket
Laveste pris siste 30 dager: 112,5 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket
Blue padded jacket for men by Calvin Klein. Developed in nylon with a high collar and monogram print on the chest.* Optional hood inside the collar.* Regular fit.* Zipper and button closure.* Zipped side pockets.* Outer composition: 100% Nylon.* Lin
- Merke:
- Calvin Klein Jeans
- Kategori:
- Jacket
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 112,5 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 112,5 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 121 kr, med laveste på 112,5 kr og høyeste på 125 kr.
Er Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket på lager hos PROF?
Ja, Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Calvin Klein Jeans LV04RC511G Blue Puffer jacket?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.