
PROF AISHA 2468 Brown Boots
Laveste pris siste 30 dager: 158,4 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om PROF AISHA 2468 Brown Boots
PROF mid-calf brown leather boots with stiletto heel, made in Italy.* Made in Italy.* Upper: Genuine leather.* Inner: Genuine leather and synthetic leather.* Sole: Genuine leather.* Heel height: 6 cm.* Shaft height: 20 cm.* Pointed toe.* Heel type
- Merke:
- PROF
- Kategori:
- Ankle Boots
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 158,4 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på PROF AISHA 2468 Brown Boots?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har PROF AISHA 2468 Brown Boots kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 158,4 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 185 kr, med laveste på 158,4 kr og høyeste på 198 kr.
Er PROF AISHA 2468 Brown Boots på lager hos PROF?
Ja, PROF AISHA 2468 Brown Boots er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper PROF AISHA 2468 Brown Boots?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.