
PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots
Laveste pris siste 30 dager: 151,2 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots
PROF brown mid-calf boots in genuine smooth suede.* Made in Italy.* Upper: Genuine leather.* Inner: Genuine leather.* Sole: Genuine leather.* Heel height: 6 cm.* Shaft height: 23 cm.* Heel type: Stiletto.* Square toe.* Model: SISTER 2466.
- Merke:
- PROF
- Kategori:
- Ankle Boots
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 151,2 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 151,2 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 176 kr, med laveste på 151,2 kr og høyeste på 189 kr.
Er PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots på lager hos PROF?
Ja, PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper PROF SISTER 2466 Brown Ankle Boots?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.