
Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag
Laveste pris siste 30 dager: 112,5 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag
Black shoulder bag by Just Cavalli in a mix of smooth faux leather with a cracked effect. Strap with gold metallic logo.* Zip fastening.* Single shoulder strap.* Single compartment.* Composition: 100% Polyester.* Height: 24 cm x Length: 34.5 cm x Wid
- Merke:
- Just Cavalli
- Kategori:
- Bag
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 112,5 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 112,5 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 119 kr, med laveste på 112,5 kr og høyeste på 125 kr.
Er Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag på lager hos PROF?
Ja, Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Just Cavalli 79RA4BL1 Black Hobo bag?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.