
Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt
Laveste pris siste 30 dager: 99 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt
Simplicity meets sophistication in this blue long-sleeved polo by Karl Lagerfeld. With a timeless design and a press-stud closure with an engraved logo, this piece is an example of classic fashion with a modern twist. * Slim fit. * Composition: 100
- Merke:
- Karl Lagerfeld
- Kategori:
- Polo
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (99 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (99 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 99 kr, med laveste på 99 kr og høyeste på 99 kr.
Er Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt på lager hos PROF?
Ja, Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Karl Lagerfeld 745000 Blue Polo shirt?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.