
E+46 Matte Clay 100ml
Laveste pris siste 30 dager: 179 kr
2.8% cashback hos Stylingagenten NO
Til Stylingagenten NO →Om E+46 Matte Clay 100ml
E+46 Matte Clay er en helmatt hårvoks som gir mye volum og struktur hele dagen. Den passer deg som vil ha en matt, naturlig look uten glans i kort og mellomlangt hår. Mykne opp voksen litt mellom fingrene før du påfører. Fordeler med Matte Clay Helmatt finish uten glans Gir volum og struktur som holder hele dagen Lett å forme - mykne opp voksen før påføring Passer kort og mellomlangt hår Bygger voksen opp frisyren uten å kjennes stiv? Matte Clay gir struktur og fylde med matt finish, så håret får form og volum uten stivt eller fettete resultat. Vil du kjøpe hårvoks på nett for en matt look, er Matte Clay et trygt valg. Oppdag mer av E+46.
- Merke:
- E+46
- Kategori:
- Clay
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på E+46 Matte Clay 100ml?
Du får 2.8 % cashback hos Stylingagenten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har E+46 Matte Clay 100ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 179 kr, med laveste på 179 kr og høyeste på 179 kr.
Er E+46 Matte Clay 100ml på lager hos Stylingagenten NO?
Ja, E+46 Matte Clay 100ml er på lager hos Stylingagenten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Stylingagenten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper E+46 Matte Clay 100ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Stylingagenten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Stylingagenten NO har bekreftet ordren.