
Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml
Laveste pris siste 30 dager: 489 kr
2.8% cashback hos Stylingagenten NO
Til Stylingagenten NO →Om Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml
Calvin Klein Eternity For Men EdT er en varm og aromatisk herreparfyme som kombinerer friske sitrustoner med en myk, treaktig base. Den passer mannen som vil ha en allsidig signaturduft til både hverdag og kveld. Duftprofil Toppnoter: bergamott, lavendel, sitron og appelsinblomst. Hjertenoter: koriander, salvie, einer og lilje. Basisnoter: sandeltre, rosentre, ambra og musk. Aromatisk duft som passer hele året, fin til både jobb og kveld. Hvor lenge holder duften på huden? Som Eau de Toilette inneholder den 5-15 % duftolje og holder normalt i 4-6 timer, avhengig av hudtype og mengde. Vil du kjøpe Calvin Klein Eternity For Men på nett, finner du flasken på 100 ml i butikken.
- Merke:
- Calvin Klein
- Kategori:
- Eau De Toilette Herre
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (489 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml?
Du får 2.8 % cashback hos Stylingagenten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (489 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 489 kr, med laveste på 489 kr og høyeste på 489 kr.
Er Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml på lager hos Stylingagenten NO?
Ja, Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml er på lager hos Stylingagenten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Stylingagenten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Calvin Klein Eternity For Men Edt 100ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Stylingagenten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Stylingagenten NO har bekreftet ordren.