
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml
Laveste pris siste 30 dager: 453 kr
2.8% cashback hos Stylingagenten NO
Til Stylingagenten NO →Om Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml
Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist er en treaktig gourmand-bodymist for deg som vil bære en oppkvikkende og minneverdig duft hver dag. Inspirert av året 1959 - da João Gilberto slapp bossa nova-albumet Chega de Saudade - fanger duften varmen fra en brasiliansk solnedgang. Duftnoter Vaniljeorkidé for en myk, kremet sødme Fiol som gir et pudret og elegant preg Sandeltre i basen for varme og dybde Passer til hverdag og kveld - fungerer hele året, særlig fint om høsten og vinteren I motsetning til en klassisk parfyme er dette en lettere bodymist du kan spraye rikelig over hud, hår og klær. Den store størrelsen på 240 ml gjør at flasken holder lenge ved daglig bruk.
- Merke:
- Sol De Janeiro
- Kategori:
- Bodymist Dame
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (453 kr).
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml?
Du får 2.8 % cashback hos Stylingagenten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (453 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 468 kr, med laveste på 453 kr og høyeste på 499 kr.
Er Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml på lager hos Stylingagenten NO?
Ja, Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml er på lager hos Stylingagenten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Stylingagenten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Sol De Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 240ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Stylingagenten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Stylingagenten NO har bekreftet ordren.