
Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag
Laveste pris siste 30 dager: 127,2 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag
DKNY black satchel in synthetic leather with a grained finish. Grey monogram side panels and double handle.* DKNY logo on the front.* Detachable shoulder strap.* Four interior compartments.* Zippered compartment.* Magnetic closure.* Monogram p
- Merke:
- DKNY
- Kategori:
- Bag
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 127,2 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 127,2 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 143 kr, med laveste på 127,2 kr og høyeste på 159 kr.
Er Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag på lager hos PROF?
Ja, Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dkny WILLA NEW YORK LOGO SATCHEL Black Bag?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.