
Kata Palm Resort and Spa
Laveste pris siste 30 dager: 450,71 kr
4.9% cashback hos Sembo NO
Til Sembo NO →Om Kata Palm Resort and Spa
Kata Palm Resort & Spa er et meget trivelig og familievennlig hotell med to herlige bassengområder, et kort stykke fra stranden og shopping. Rommene ligger i to langstrakte fløyer, adskilt av en frodig hage og et avlangt, buktende basseng. Du bor i komfortable, innbydende og velutstyrte rom møblert i flott thailandsk stil. Rommene har blant annet flatskjerm-TV, trådløst internett, minibar, te- og kaffefasiliteter og drikkevann på flaske – alle rommene har balkong. Hotellet har to bassengområder. Det ene flotte bassenget strekker seg mellom bygningene, og det andre – et frittformet basseng bestående av små øyer med solterrasser og solstoler og en avslappet, nedsenket bassengbar. Her er det selvfølgelig også et separat barnebasseng – med en stor vannsprutende sopp i midten. Kata Palm Resort & Spa har tre restauranter, hvorav buffetrestauranten nærmest gaten er populær og spiller ofte levende musikk mens du spiser. Hvis du ønsker å passe litt ekstra på deg selv, bør du besøke treningsrommet og hotellets fine spa-område hvor kun naturlige urter, krydder og oljer blir tatt i bruk. Trafikkert lokal vei må krysses for å nå stranda. Hotellet har egen skyttelbuss som kjører mellom hotellet og stranden. Det er ca. 40 km til Phuket flyplass. Beliggenhet Kort gangavstand til Kata-stranden. Slik bor du Luftkondisjonering, safe, satellitt-tv, telefon, Internett, minibar, vannkoker, føner, bad/dusj og wc. Balkong. Bygningens fasiliteter Resepsjon, restaurant, utendørsbasseng, solstol, strandservice (mot avgift), trimrom, badstue, boblebad, spa (mot avgift), bar, trådløst internett, lekplats. Annet Daglig renhold inngår. Sengetøy og håndduker inngår. 4 etasjer, heis. Ankomst Innsjekkingstid: 14:00, utsjekkingstid: 12:00.
- Merke:
- Sembo
- Kategori:
- Hotel
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (450,71 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Kata Palm Resort and Spa?
Du får 4.9 % cashback hos Sembo NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Kata Palm Resort and Spa kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (450,71 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 455 kr, med laveste på 450,71 kr og høyeste på 459,14 kr.
Er Kata Palm Resort and Spa på lager hos Sembo NO?
Ja, Kata Palm Resort and Spa er på lager hos Sembo NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Sembo NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Kata Palm Resort and Spa?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Sembo NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Sembo NO har bekreftet ordren.