
Rains 15770 Green Puffer jacket
Laveste pris siste 30 dager: 151,2 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Rains 15770 Green Puffer jacket
RAINS green waterproof, windproof and padded jacket. PU RAINS waterproof lining.* Adjustable hood.* RAINS patch on the left sleeve.* PU RAINS coating.* Side pockets.* Full length zipper.* Composition: 100% Polyester.* Model: 15770.
- Merke:
- Rains
- Kategori:
- Jacket
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 151,2 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Rains 15770 Green Puffer jacket?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Rains 15770 Green Puffer jacket kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 151,2 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 170 kr, med laveste på 151,2 kr og høyeste på 189 kr.
Er Rains 15770 Green Puffer jacket på lager hos PROF?
Ja, Rains 15770 Green Puffer jacket er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Rains 15770 Green Puffer jacket?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.