
Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag
Laveste pris siste 30 dager: 260 kr
7% cashback hos PROF
Til PROF →Om Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag
Valentina Banella black crossbody bag in genuine leather.* Made in Italy.* Fastens with zipper.* Shoulder strap.* Composition: 100% genuine leather.* Height: 14 cm X Length: 23 cm X Width: 12 cm.* Model: BAG-238-N.
- Merke:
- Valentina Banella
- Kategori:
- Bag
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 260 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag?
Du får 7 % cashback hos PROF når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 260 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 293 kr, med laveste på 260 kr og høyeste på 325 kr.
Er Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag på lager hos PROF?
Ja, Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag er på lager hos PROF nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos PROF når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Valentina Banella BAG-238-N Black Crossbody bag?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til PROF fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når PROF har bekreftet ordren.