
Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel
Laveste pris siste 30 dager: 386 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel
Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel Denne originale Acer-laderen er utviklet for å gi enheten din pålitelig og effektiv strøm. Med en effekt på 45 W sikrer den rask og stabil lading, perfekt for både hjemme- og kontorbruk. EU-strømkabel inkludert for enkel bruk rett ut av esken. MERK: Produktet selges som reservedel (bulk) og leveres ikke med originalemballasje. Spesifikasjoner: Merke: Acer Produkttype : Strømadapter Original: Ja Effekt: 45W Spenning: 19V Pakkens innhold: Strømadapter, EU-strømkabel Kompatibel med: Acer TravelMate TMB311-32 Acer TravelMate TMB311-33-TCO Acer TravelMate TMB311R-32 Acer TravelMate TMB311R-33-TCO Acer TravelMate TMB311RN-32 Acer TravelMate TMB311RN-33-TCO Acer TravelMate TMB514-31-TCO Acer TravelMate TMP214-42-TCO Acer TravelMate TMP214-54 Acer TravelMate TMP215-53 Acer TravelMate TMP215-54
- Merke:
- Acer
- Kategori:
- Ladere - PC ladere - Acer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (386 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (386 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 405 kr, med laveste på 386 kr og høyeste på 429 kr.
Er Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Acer originallader 45W 19V med EU-strømkabel?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.