
Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer
Laveste pris siste 30 dager: 358 kr
14% cashback hos MerLykke
Til MerLykke →Om Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer
Sweet Anticipation Collar Nipple Clamps fra Fifty Shades of Grey er designet for deg som ønsker å utforske maktlek, forventning og sensuell stimulering på en elegant måte. Det polstrede halsbåndet kombinerer komfort med et eksklusivt uttrykk, samtidig som de justerbare nippelklemmene gir mulighet for individuell tilpasning.Halsbåndet kan brukes på begge sider. Velg mellom klassisk sort lærlook eller en mer sofistikert side med sort og rødt satengdesign inspirert av roser. Den myke polstringen og den justerbare borrelåslukkingen sørger for en komfortabel passform.De medfølgende kjettingene festes med karabinkroker og kan enkelt tas av ved behov. Nippelklemmenes trykk kan justeres ved hjelp av skyveringer, slik at du kan finne den stimuleringen som passer best for deg.Produktet leveres også med en praktisk oppbevaringspose som gjør det enkelt å oppbevare sexleketøyet diskret mellom bruk.ProduktinformasjonMerke: Fifty Shades of GreyModell: Sweet Anticipation Collar Nipple ClampsPolstret og vendbart halsbåndSort lærlook på én side, sateng med rosemønster på den andreJusterbare nippelklemmerAvtakbare kjettinger med karabinkrokerJusterbar borrelåslukkingOppbevaringspose inkludertMaterialer: PU, polyamid, polyester og metallHalsbånd: 45,5 x 2,5 cmKjettinger: 35 cm
- Merke:
- Orion
- Kategori:
- Brystklemmer
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (358 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer?
Du får 14 % cashback hos MerLykke når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (358 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 358 kr, med laveste på 358 kr og høyeste på 358 kr.
Er Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer på lager hos MerLykke?
Ja, Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer er på lager hos MerLykke nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos MerLykke når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Fifty Shades of Grey Sweet Anticipation Halsbånd med Nippelklemmer?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til MerLykke fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når MerLykke har bekreftet ordren.