
G630neo ladehub for PC1080neo
Laveste pris siste 30 dager: 1 331 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om G630neo ladehub for PC1080neo
G630neo ladehub til PC1080neo G630neo er en ladehub utviklet for bruk sammen med SkyRC PC1080neo og PC1080 ladere. Den gjør det mulig å lade flere batterier samtidig og er et praktisk tilbehør for RC-brukere som trenger effektiv og organisert lading av flere batterier. Ladehuben utvider hver port slik at den kan håndtere opptil seks batterier. Med to porter kan totalt opptil tolv batterier kobles til samtidig. Systemet registrerer automatisk batterienes ladenivå og prioriterer ladingen deretter. Når et batteri er fulladet, går systemet automatisk videre til neste, noe som gir en smidig og effektiv ladeprosess. G630neo støtter både LiPo- og LiHV-batterier og tilbyr et justerbart spenningsområde mellom 4,25 V og 4,50 V for LiHV. Dette gir større fleksibilitet og gjør det mulig å tilpasse ladingen til ulike batterityper og behov. Kabinettet er laget av anodisert aluminium som gir høy holdbarhet og et stilrent design. Den kompakte konstruksjonen sparer plass på arbeidsbenken eller i depotet og gjør ladehuben enkel å integrere i ladestasjonen. Funksjoner: Ladehub for SkyRC PC1080neo og PC1080 Mulighet for å koble til opptil 6 batterier per port Opptil 12 batterier totalt med to porter Automatisk registrering av batterinivå og prioritert lading Støtte for LiPo- og LiHV-batterier Justerbar ladespenning for LiHV (4,25–4,50 V) Robust og kompakt konstruksjon i anodisert aluminium Spesifikasjoner: Mål: 263 × 79 × 23 mm Vekt: 550 g Antall porter: 6 Maks ladestrøm: opptil 30 A Arbeidstemperatur: 0–40 °C Arbeidsfuktighet: 5–75 % RH (ikke-kondenserende) Lagringstemperatur: −10–70 °C Lagringsfuktighet: 5–75 % RH (ikke-kondenserende) Kompatibilitet: PC1080: LiPo 6S PC1080neo: LiPo / LiHV 6S
- Merke:
- NONAME
- Kategori:
- Ladere - RC-ladere
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 331 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på G630neo ladehub for PC1080neo?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har G630neo ladehub for PC1080neo kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 331 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 368 kr, med laveste på 1 331 kr og høyeste på 1 479 kr.
Er G630neo ladehub for PC1080neo på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, G630neo ladehub for PC1080neo er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper G630neo ladehub for PC1080neo?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.