
Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m
Laveste pris siste 30 dager: 899 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m
Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m Hold underholdningsområdet ryddig og nyt feilfri tilkobling med Samsung One Connect-kabelen BN39-03006A. Denne originale kabelen sikrer en sømløs forbindelse mellom din kompatible Samsung-TV og One Connect Box, og overfører lyd- og videosignaler av høy kvalitet på opptil 5 meter (500 cm). Den er bygget for holdbarhet og overlegen ytelse, og er et perfekt valg enten du bytter ut en slitt kabel eller installerer en ny. Spesifikasjoner: Merke: Samsung Produkttype: One Connect-kabel Modellnummer: BN39-03006A Alternativt produkt: BN39-02470A Original: Ja Kabellengde: 5m Kompatibel med: QLED 4K Smart TV LS03FAF, LS03BA, LS03RA, LS03DA, LS03AA, LS03TA, Q90R-serien, inkludert modellene QN43LS03FAFXZA, QN50LS03FAFXZA, QN55LS03FAFXZA, QN65LS03FAFXZA, QN43LS03BAFXZA, QN50LS03BAFXZA, QN55LS03BAFXZA, QN65LS03BAFXZA, QN75LS03BAFXZA, QN85LS03BAFXZA, QN43LS03RAFXZA, QN49LS03RAFXZA, QN55LS03RAFXZA, QN65LS03RAFXZA, QN43LS03DAFXZA, QN50LS03DAFXZA, QN55LS03DAFXZA, QN65LS03DAFXZA, QN75LS03DAFXZA, QN85LS03DAFXZ, QN43LS03AAFXZA, QN50LS03AAFXZA, QN55LS03AAFXZA, QN65LS03AAFXZA, QN75LS03AAFXZA, QN85LSZALS3, 3FXTALSZALS3, 3FXTALSZALS3 QN50LS03TAFXZA, QN55LS03TAFXZA, QN65LS03TAFXZA, QN75LS03TAFXZA, QN65Q90RAFXZA, QN75Q90RAFXZA Viktige fordeler Sikrer pålitelige tilkoblinger for lyd- og videosignaler 5 meter (500 cm) lengde gir fleksibel plassering av TV-en og utstyret Utviklet for langvarig og pålitelig bruk Enkel å installere og flokefri for en ren installasjon Offisielt Samsung-produkt garanterer kompatibilitet og kvalitet
- Merke:
- Samsung
- Kategori:
- Kabler - Bilde / Lyd
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (899 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (899 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 924 kr, med laveste på 899 kr og høyeste på 999 kr.
Er Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Samsung One Connect-kabel BN39-03006A Original - 5 m?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.