
RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530
Laveste pris siste 30 dager: 519 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530
RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530 Hold den bærbare datamaskinen i gang lenger med et erstatningsbatteri av høy kvalitet. Dette batteriet er designet for ytelse og holdbarhet, og sikrer stabil strøm, rask lading og langvarig kapasitet. Det er perfekt for å gjenopprette den bærbare datamaskinens mobilitet og produktivitet, og tilbyr enkel installasjon og full kompatibilitet med de fleste bærbare modeller. Hold strøm gjennom hele arbeidsdagen med et pålitelig erstatningsbatteri som gir enheten din nytt liv. Spesifikasjoner: Merke: RDY Antall celler: 6 Celleteknologi: Li-ion Overutladningsbeskyttelse: Ja Overladningsbeskyttelse: Ja Kapasitet: 4000 mAh Kompatibel med: Lenovo ThinkPad L430, Lenovo ThinkPad L530, Lenovo ThinkPad T530, Lenovo ThinkPad T530i, Lenovo ThinkPad W530, Lenovo ThinkPad T430, Lenovo ThinkPad T430i Erstatter: 42T4757, 42T4790, 42T4791, 42T4792, 42T4793, 42T4794, 42T4795, 42T4796, 42T4911, OA363O3, 0A30A302A, 0A30A302A, O 0A363O3, 45N1000, 45N1001, 45N1007, 45N1011, 45N1O11, 45N1OO1, 45N1OO7, 45N1OOO, OA36302, OA36303, 0401, 04, 36303, 0401 45N1004, 45N1005, 45N1104, 45N1105, 45N1106, 45N1107
- Kategori:
- Batterier - PC batterier - IBM / Lenovo - IBM / Lenovo Batterier
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (519 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (519 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 519 kr, med laveste på 519 kr og høyeste på 519 kr.
Er RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530 på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530 er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper RDY Batteri 45N1001 til Lenovo ThinkPad L430 L530 T430 T430i T530 T530i W530?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.