
Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker
Laveste pris siste 30 dager: 3 419 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker
Komplett lyttesystem for TV, samtaler og telefon Maxi Pro er et komplett lytteverktøy som kobles til TV-en, smarttelefonen og nettbrettet via Bluetooth. Det består av en personlig taleforsterker og en TV-sender. Maxi Pro fungerer med hodetelefoner og, sammen med en halsslynge, også med høreapparater. Pakken består av: Personlig taleforsterker (Maxi Pro) TV-sender Tilkobling: Bluetooth (f.eks. til TV, smarttelefon, nettbrett) Lydtilgang: Kan brukes med hodetelefoner; fungerer også med høreapparater via halsslynge, men halsslynge er ikke inkludert – må kjøpes separat Ergonomisk design: Lett å gripe med store, tydelige knapper – perfekt for de med nedsatt syn eller fingerferdighet Lydteknologi: Digital signalbehandling med klar lydkvalitet, støyreduksjon og tonejustering TV-sender: Strømmer lyd trådløst med aptX™ Low Latency – høy synkronisering mellom lyd og video. Støtter både analoge og digitale tilkoblinger (3,5 mm, RCA, optisk) Emballasjen inneholder: Maxi Pro og TV-sender Hodetelefoner med mikrofon Mini stereokabel + RCA-adapter Optisk kabel Strømadapter og kabler Halsstropp, belteklips, ladekabel – alt du trenger for å komme i gang Tilbehør (selges separat): Halsslynge (for høreapparater):
- Merke:
- BellMan
- Kategori:
- Hørselsprodukter - Hørselhjelpemiddel - Samtaleforsterker/ Telespole
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 419 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (3 419 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 3 514 kr, med laveste på 3 419 kr og høyeste på 3 799 kr.
Er Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Bellman Maxi Pro TV-sett med samtaleforsterker?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.