
LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen
Laveste pris siste 30 dager: 44 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen
Effektiv LED-lyskilde med varmhvit glød – energisparende og slitesterk Oppgrader belysningen din med denne varmhvite LED-pæren med E27-sokkel – perfekt for både funksjonell og stemningsfull belysning i hjemmet. Med en lav effekt på bare 2 W gir den en lysstrøm på 220 lumen, noe som tilsvarer en tradisjonell glødepære på omtrent 22 W. Lampen har en behagelig varm glød (2700 K), god fargegjengivelse (Ra 80) og en lang levetid på opptil 15 000 timer. Den er enkel å installere, passer til standardarmaturer og fungerer optimalt i temperaturer mellom -20 °C og +40 °C. Det perfekte valget for de som ønsker energieffektiv belysning uten at det går på bekostning av kvaliteten. Lysfarge: Varmhvit Fargetemperatur: 2700K Lysstrøm: 220 lumen Fargegjengivelse (CRI): Ra 80 Fargeavvik (SDCM): Sokkel: E27 Antall lyskilder: 1 Antall lyspunkter per lyskilde: 2 Type lyskilde: LED Dimbar: Nei Tilsvarende glødepære: 22 W Lyskildeeffekt: 2 W Spenning: 220–240 V AC Strøm: 18 mA Effektfaktor: 0,47 Energiklasse: E (i henhold til 2019/2015) EPREL-nummer: 558567 IP-klasse: IP20 Gjennomsnittlig levetid: 15 000 timer Temperaturområde (omgivelsestemperatur): -20 °C til +40 °C Mål (B x H x D): 6 x 10,7 x 6 cm
- Merke:
- Star Trading
- Kategori:
- Belysning - Lyskilder - E27
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (44 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (44 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 45 kr, med laveste på 44 kr og høyeste på 49 kr.
Er LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper LED-pære E27 A60 Klar glød 2W 2700K 220 lumen?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.