
Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C
Laveste pris siste 30 dager: 296 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C
Sundapow 2S 7,4V LiPo Mottaker Batteri 1800mAh Et kraftig og lett LiPo-mottakerbatteri som også kan brukes som senderbatteri i enkelte radioenheter. Spesifikasjoner: Batteritype: LiPo 2S1P 7,4V 5C 1800mAh Lengde: 83mm Bredde: 28,6 mm Høyde: 11,5 mm Vekt: 59g Kontakt: Universal RX Kabler: 20AWG / 150mm Balansekontakt: XH
- Merke:
- Sunpadow
- Kategori:
- Batterier - RC-batterier - Li-Po
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (296 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (296 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 307 kr, med laveste på 296 kr og høyeste på 329 kr.
Er Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Sunpadow-mottakerbatteri Li-Po 7,4V 1800mAh 5C?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.