
UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett
Laveste pris siste 30 dager: 341 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett
UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett UGREEN CM300-harddiskdekselet gir pålitelig beskyttelse og høyhastighets dataoverføring for 2,5-tommers harddisker og SSD-er. Med et USB-C-grensesnitt støtter den overføringshastigheter på opptil 5 Gbps, noe som sikrer rask filtilgang og sikkerhetskopiering. Det slitesterke aluminiumsdekselet forbedrer varmeavledningen samtidig som det beskytter stasjonen mot støt og riper. Verktøyfri installasjon gjør oppsettet enkelt, og dens kompakte design sikrer enkel portabilitet. Kompatibel med Windows, macOS og Linux, dette dekselet er en ideell løsning for utvidelse av lagring eller datagjenoppretting. Spesifikasjoner: Merke: Ugreen Modell: CM300 Produkttype: Adapter og harddiskdeksel Farge: Sølv Kontakt: USB-C Støttet overføringshastighet: 5 Gbps Kapasitet: 6TB Kabellengde: 50 cm Kompatibel med: 2,5" SSD og HDD Støttede operativsystemer: Windows, Linux, MAC OS
- Merke:
- Ugreen
- Kategori:
- Kabler - PC - SATA / eSATA
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (341 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (341 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 354 kr, med laveste på 341 kr og høyeste på 379 kr.
Er UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper UGREEN 2,5" SATA ekstern harddiskkabinett?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.