
UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI
Laveste pris siste 30 dager: 341 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI
UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI HUB Ugreen CM511 15597 5in1 er en uerstattelig hjelper for alle bærbare brukere. Takket være den kan du utvide arbeids- og underholdningsalternativene dine ved å få tilgang til tre USB-A 3.0-porter, en HDMI-port og en USB-C-port. Overfør data med en rasende hastighet på opptil 5 Gbps, nyt bilder i 4K/2K 60Hz oppløsning, og bruk Power Delivery 100W hurtigladefunksjonen. Den solide aluminiumskonstruksjonen med en nylonflette sikrer holdbarhet og et elegant utseende, og full kompatibilitet med Windows, macOS og Linux gjør den til en ekstremt universell enhet. Viktige fordeler med Ugreen 5-i-1 USB-C-hub: Øker funksjonaliteten til den bærbare datamaskinen . HUB Ugreen CM511 15597 5in1 utvider USB-C-porten med ytterligere 3x USB-A 3.0, 1x HDMI, 1x USB-C. Garanterer rask dataoverføring. Støtte for USB 3.0-standarden gir overføringshastigheter på opptil 5 Gbps, kompatibilitet med USB 2.0 og 1.1. Gir utmerket bildekvalitet. Den overfører bilder i 4K/2K 60Hz oppløsning takket være HDMI 2.0b-støtte med HDCP 1.4/2.2-protokoll. Lar deg lade enheter raskt. Hunn-USB-C-porten støtter Power Delivery 100W (20V/5A)-protokollen. Den er preget av en solid konstruksjon. Laget av aluminium og nylonflett, som garanterer slitestyrke og et stilig utseende. Spesifikasjoner: Merke: Ugreen Modell: Ugreen CM511 15597 Farge: Grå Materiale: Aluminium, nylon Koblingstype: 1x USB-C (hann) 1x USB-C PD (kvinne) 1x HDMI-A (hunn) 3x USB-A (hunn) USB-standard: USB 3.0 (USB 3.2 Gen 1) Dataoverføring: opptil 5 Gb/s Støttet oppløsning: 4K 60Hz, 2K 60Hz Maksimal effekt: 100W (USB-C PD) Systemkompatibilitet: Windows, macOS, Linux
- Merke:
- Ugreen
- Kategori:
- Kabler - PC - USB
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (341 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (341 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 354 kr, med laveste på 341 kr og høyeste på 379 kr.
Er UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper UGREEN USB-C Hub med 3x USB-A / 1x USB-C / 1x HDMI?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.