
Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D
Laveste pris siste 30 dager: 683 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D
Vi introduserer Green Cell AS77ULTRA-batteriet; designet for de som krever høy ytelse og pålitelighet. Dette robuste Li-Ion-batteriet har 4 celler; som leverer en spenning på 14,4 V (14,8 V) og en imponerende kapasitet på 3400 mAh. Med beskyttelse mot overlading og overutlading kan du stole på at dette svarte batteriet holder enhetene dine trygge samtidig som det tilbyr en gjennomsnittlig arbeidstid på 2,5 til 7,5 timer på én lading. Merke: Green Cell Spenning: 14,4 V (14,8 V) Antall celler: 4 Celleteknologi: Li-ion Farge: Svart Kapasitet: 3400 mAh Arbeidstid: fra 2,5 til 7,5 timer Erstatter: A41-X550E Kompatibel med: Asus X750LN Asus A450 Asus A550 Asus K750 Asus K750J Asus K750JA Asus K750JB Asus K750JN Asus K750L Asus K750LA Asus K750LB Asus K750LN Asus R751 Asus R751J Asus R751JA Asus R751JB Asus R751JK Asus R751L Asus R751LA Asus R751LB Asus X751 Asus X751L Asus X751LA Asus X751LAV Asus X751LB Asus X751LD Asus X751LDV Asus X751LK Asus X751LN Asus X751M Asus X751MA Asus X751MD Asus X751S Asus X751SA Asus R510 Asus X550 Asus F750 Asus F750J Asus F750JA Asus F750JB Asus F750L Asus F750LA Asus F750LB Asus X750 Asus X750J Asus X750JA Asus X750JB Asus X750JN Asus X750L Asus X750LA Asus X750LA-BS51 Asus X750LA-QS32 Asus X750LB Asus X450 Asus X450JB Asus X450JF Asus X450JN Asus A550D Asus A550DP Asus A550Z Asus A550ZA Asus A550ZE Asus F450 Asus F450J Asus F450JB Asus F450JF Asus F550 Asus F550D Asus F550DP Asus F550Z Asus F550ZA Asus F550ZA-MS51 Asus F550ZE Asus F751 Asus F751L Asus F751LA Asus F751LAV Asus F751LD Asus F751LDV Asus F751LK Asus F751LN Asus F751M Asus F751MA Asus F751MD Asus F751S Asus F751SA Asus K550 Asus K550D Asus K550DP Asus K550Z Asus K550ZA Asus K550ZE Asus R510D Asus R510DP Asus R510Z Asus R510ZA Asus R510ZE Asus X550D Asus X550DP Asus X550DP-DS101 Asus X550Z Asus X550ZA Asus X550ZA-RH10 Asus X550ZE Asus A450J Asus A450JB Asus A450JF Asus A450JN Asus K450 Asus K450J Asus K450JB Asus K450JF Asus K450JN Asus X450J Asus A750 Asus A750J Asus A750JA Asus A750JB Asus A750L Asus A750LA Asus A750LB Asus F751LB Asus F751N Asus F751NA Asus F751NV Asus R752L Asus R752LA Asus R752LAV Asus R752LB Asus R752LD Asus R752LDV Asus R752LJ Asus R752LJC Asus R752LX Asus VivoBook F751B Asus VivoBook F751BP Asus VivoBook X751B Asus VivoBook X751BP Asus X751LAV-Q32X Asus X751LN-DH71 Asus X751MA-QP2X Asus X751N Asus X751NA Asus X751NA-MB91 Asus X751NV Asus X751SA-QP2 Asus R751LN Asus R752 Asus R752B Asus R752BP Asus R752LN Asus R752M Asus R752MA Asus R752MD Asus R752N Asus R752NA Asus R752NV Asus R752S Asus R752SA Asus R752SV Asus R752Y Asus R752YI Asus X752Y Asus X752YI Utvidet arbeidstid Opplev enestående produktivitet med en arbeidstid fra 2,5 til 7,5 timer. Denne imponerende varigheten lar deg takle oppgaver uten konstant bekymring for lading, noe som gjør den ideell for både personlig og profesjonell bruk i ulike miljøer. Pålitelig og sikker ytelse Green Cell-batteriet har avansert beskyttelse mot overutlading og overlading, noe som sikrer sikker bruk samtidig som det maksimerer batteriets levetid. Med strategiske sikkerhetstiltak på plass kan brukerne nyte tryggheten i visshet om at enheten deres er beskyttet mot vanlige ladeproblemer. Høykvalitetsceller fra Panasonic Med førsteklasses Panasonic-celler i kjernen garanterer dette batteriet overlegen ytelse samt robust energilagring. Kundene drar ikke bare nytte av langvarig strøm, men også av den anerkjente kvalitetssikringen som er knyttet til en av bransjens ledende batteriprodusenter.
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (683 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (683 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 708 kr, med laveste på 683 kr og høyeste på 759 kr.
Er Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Green Cell A41-X550E Batteri til Asus A450 A550 F550 K550 R510 X450 X550D?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.