
Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A)
Laveste pris siste 30 dager: 483 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A)
Spesifikasjoner: Merke: Green Cell Farge: Sort Effekt: 48W Utgang: 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A Overladingsbeskyttelse: Ja Muligheten for retur: Inntil 30 dager Størrelse: 211,3 x 84,4 x 49 mm Inkludert: Lader (med klemmer), brukerveiledning Inngang: 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A Kortslutningsbeskyttelse: Ja Inkludert: Lader (med klemmer), brukerveiledning
- Merke:
- Green Cell
- Kategori:
- Ladere - Bly / AGM lader
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (483 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A)?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (483 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 505 kr, med laveste på 483 kr og høyeste på 549 kr.
Er Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A) på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A) er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Green Cell Batterilader for AGM, Gel og Blysyre 6V / 12V (4A)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.