
Batteri til iPad Mini 2
Laveste pris siste 30 dager: 179 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om Batteri til iPad Mini 2
Har du hatt din iPad for et par år, bytt batteriet og gi din iPad et nytt liv. Skifte av batteri på en iPad er kanskje ikke den enkleste, men hvis du følger en instruksjonsvideo gjør det enklere. For eksempel søke etter "ipad battery replacement" på YouTube. Det er mange instruksjonsvideoer å velge mellom. Batteribytte er på egen risiko. Husk at hvis du åpner iPad, bryter du garantien. Batteriet passer: Apple A1489 Apple A1490 Apple A1599 Apple A1600 Apple A1601 Apple iPad Mini 2 Apple iPad Mini 3 Apple iPad Mini 3 3G Apple iPad Mini 3 WiFi
- Merke:
- Cameron Sino
- Kategori:
- Batterier - Mobilbatterier - iPad
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Batteri til iPad Mini 2?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Batteri til iPad Mini 2 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (179 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 184 kr, med laveste på 179 kr og høyeste på 199 kr.
Er Batteri til iPad Mini 2 på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, Batteri til iPad Mini 2 er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Batteri til iPad Mini 2?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.