
SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm
Laveste pris siste 30 dager: 197 kr
7% cashback hos Batteriexperten NO
Til Batteriexperten NO →Om SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm
SIGN LED-sløyfe for bakgrunnsbelysning for TV Føles stuen kjedelig og mørk? Noen ganger føles det som om selv telysene du tenner ikke setter den siste touchen på kosefaktoren. Denne bakgrunnsbelysningen for TV er ekstremt enkel å montere og kan også både utvides og forkortes etter behov. Bare stikk ledningsløkken bak TV-en eller på TV-stativet og koble den til en stikkontakt. Føringsskinnen kan selvsagt like godt brukes andre steder i huset, i garderoben, rundt bilderammen eller under benkeplater. Med 20 forskjellige moduser for lyseffekter og farger kan du sette ditt eget preg på bakgrunnsbelysningen. Med den medfølgende fjernkontrollen kan du enkelt og komfortabelt lene deg tilbake i sofaen og stille inn ønsket bakgrunnsfarge. Å få inn lys bak TV-en er også veldig skånsomt for øynene og gjør det lettere når du ser på film og TV. Bakgrunnsbelysningen festes enkelt med sterk teip på baksiden av TV-en. OPPMERKSOMHET! LED-sløyfen kan kobles i serie. Spesifikasjoner: Merke: SiGN LED-sløyfe: 30 LED/M Levetid: 20 000 timer Forbruk: 4 W Strøm: DC 5V Lengde: 2 x 100 cm, 2 x 60 cm Ulike moduser for bakgrunnsbelysning: 20 stk LED-sløyfen kan kobles i serie Pakken inneholder : 1 x LED stripe 1 x fjernkontroll 1 x sett med kabler som trengs for installasjon BRUKSINSTRUKSJONER
- Merke:
- SiGN
- Kategori:
- Belysning - Dekorativ belysning
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (197 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm?
Du får 7 % cashback hos Batteriexperten NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (197 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 208 kr, med laveste på 197 kr og høyeste på 219 kr.
Er SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm på lager hos Batteriexperten NO?
Ja, SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm er på lager hos Batteriexperten NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Batteriexperten NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper SIGN LED stripe for Bakgrunnsbelysning for TV, 100x60cm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Batteriexperten NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Batteriexperten NO har bekreftet ordren.