
Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml
Laveste pris siste 30 dager: 167,75 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml
Denne hårkuren er spesielt for deg med krusete og uregjerlige hår. Vil, på bare 60 sekunder, umiddelbart gjenoppbygge håret 100 %, samtidig som det gir deg bedre frizzkontroll og gjør håret lettere å filtre. Formelen er basert på kukui-olje, som er kjent for sine fuktighetsgivende egenskaper. Kombinasjonen av de aktive ingrediensene vil jevne ut hårets overflate og tekstur, noe som resulterer i forbedret håndterbarhet og redusert krus. Masken vil gi deg kontroll over krusete hår og gjøre filtringsprosessen mye mer utholdelig. Håret ditt vil føles velstelt, næret og ikke minst supermykt. Applikasjon: Fordel produktet i nyvasket hår, la virke i 60 sekunder, skyll grundig. Avslutt med din favorittbalsam.
- Merke:
- Goldwell
- Kategori:
- Hårpleie - Hårkur
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (167,75 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (167,75 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 168,00 kr, med laveste på 167,75 kr og høyeste på 167,75 kr.
Er Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml på lager hos Beautycos NO?
Ja, Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Goldwell Just Smooth 60Sec Treatment 200 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.