
Cacharel Lou Lou EDP 50 ml
Laveste pris siste 30 dager: 449,75 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Cacharel Lou Lou EDP 50 ml
Denne feminine duften er for kvinnen som ønsker en blomsterduft. Dens duftnoter med plomme, musk, ylang ylang og mimosa gir deg en deilig og frisk duft som fungerer perfekt for en sommerdag. Bruk : Påfør på pulspunktene, bak øret, på håndleddene og på albuen, for å få best effekt av duften. Spray om nødvendig også parfymen på klærne dine. MERK FØLGENDE! Dette er en Eau de Parfum.
- Merke:
- Cacharel
- Kategori:
- Dufter - Parfyme
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,75 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Cacharel Lou Lou EDP 50 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Cacharel Lou Lou EDP 50 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,75 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 450,00 kr, med laveste på 449,75 kr og høyeste på 449,75 kr.
Er Cacharel Lou Lou EDP 50 ml på lager hos Beautycos NO?
Ja, Cacharel Lou Lou EDP 50 ml er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Cacharel Lou Lou EDP 50 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.