
Schwarzkopf Brillance 890 Black
Laveste pris siste 30 dager: 115,75 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Schwarzkopf Brillance 890 Black
En flott hårfarge for hjemmebruk. Denne hjemmefargen forsegler fargepigmentene i håret ditt, og skaper en jevn farge som varer i opptil 9 uker. Fargen blir både intens og ekstra glansfull, og den dekker også grått hår opptil 100 %. Innhold: 1 tube Brilliance Color Cream 60 ml 1 flaske fremkaller 60 ml 2 poser Brilliance Care Conditioner 22,5 ml
- Merke:
- Schwarzkopf
- Kategori:
- Hårpleie - Hårfarger og tilbehør
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (115,75 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Schwarzkopf Brillance 890 Black?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Schwarzkopf Brillance 890 Black kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (115,75 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 116,00 kr, med laveste på 115,75 kr og høyeste på 115,75 kr.
Er Schwarzkopf Brillance 890 Black på lager hos Beautycos NO?
Ja, Schwarzkopf Brillance 890 Black er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Schwarzkopf Brillance 890 Black?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.