
Glynt Nutri Shine Spray 500 ml
Laveste pris siste 30 dager: 449,75 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Glynt Nutri Shine Spray 500 ml
Nutri Shine Spray er en lysreflekterende glansspray med Hawaiian Kendi Oil. Gir håret en silkeaktig glans og beroliger krusete hår. Kan brukes til alle hårtyper Applikasjon: Før retting: Spray produktet inn i tørt hår og glatt det ut med en rettetang. For en blank finish: Spray som finish.
- Merke:
- Glynt
- Kategori:
- Hårpleie - Hår styling
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,75 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Glynt Nutri Shine Spray 500 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Glynt Nutri Shine Spray 500 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,75 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 450,00 kr, med laveste på 449,75 kr og høyeste på 449,75 kr.
Er Glynt Nutri Shine Spray 500 ml på lager hos Beautycos NO?
Ja, Glynt Nutri Shine Spray 500 ml er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Glynt Nutri Shine Spray 500 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.