
Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g
Laveste pris siste 30 dager: 233,95 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g
Denne skrubben eksfolierer og renser selv den mest sensitive huden, og etterlater den myk og med en jevn hudtone. Inneholder en unik blanding av mandel, maismel, havre og kaolin som sikrer en skånsom peeling og fjerner smuss og urenheter fra porene. Huden din får den fineste gløden ved hjelp av honning og søt mandel. Applikasjon: Masser en passende mengde skrubb inn i huden i sirkulære bevegelser i 30 sekunder. Skyll av med varmt vann. Må brukes 1-3 dager i uken.
- Merke:
- Mario Badescu
- Kategori:
- Hudpleie - Ansiktspleie
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (233,95 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (233,95 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 234,00 kr, med laveste på 233,95 kr og høyeste på 233,95 kr.
Er Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g på lager hos Beautycos NO?
Ja, Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Mario Badescu Almond & Honey Face Scrub 113 g?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.