
Dermalogica Daily Microfoliant 74 g
Laveste pris siste 30 dager: 501,95 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om Dermalogica Daily Microfoliant 74 g
Daily Microfoliant er med det unike risbaserte enzympulveret som mikro-eksfolierer den matte hudoverflaten og umiddelbart etterlater huden klarere og glattere. Produktet er så mildt at det kan brukes daglig. Det unike risbaserte enzympulveret mikro-eksfolierer den matte hudoverflaten og etterlater umiddelbart huden klarere og glattere. Produktet er så mildt at det kan brukes daglig. Hell ca. ½ teskje Daily Microfoliant i våte hender og skum opp med hendene. Masser produktet inn i ansiktet med sirkulære bevegelser. Unngå øyeområdet. Masser forsiktig i ett minutt og skyll deretter produktet grundig.
- Merke:
- Dermalogica
- Kategori:
- Hudpleie - Ansiktspleie
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (501,95 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dermalogica Daily Microfoliant 74 g?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dermalogica Daily Microfoliant 74 g kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (501,95 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 502,00 kr, med laveste på 501,95 kr og høyeste på 501,95 kr.
Er Dermalogica Daily Microfoliant 74 g på lager hos Beautycos NO?
Ja, Dermalogica Daily Microfoliant 74 g er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dermalogica Daily Microfoliant 74 g?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.