
NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml
Laveste pris siste 30 dager: 181,95 kr
5.6% cashback hos Beautycos NO
Til Beautycos NO →Om NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml
NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml Body-n-shine balsam NAK med biomarin kompleks er en naturlig balsam fra Australia, hvor sol og varme er hard mot håret og derfor et av de stedene i verden som er best for å utvikle produkter med UV-filtre for håret. Body-n-shine balsam gjør ikke håret tungt men gir det masse volum og glans. Den er egnet for fint og skadet hår. MERK FØLGENDE! Dette produktet kan variere litt i design, men innholdet er det samme.
- Merke:
- Nak
- Kategori:
- Hårpleie - Shampoo og balsam
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (181,95 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Beautycos NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (181,95 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 182,00 kr, med laveste på 181,95 kr og høyeste på 181,95 kr.
Er NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml på lager hos Beautycos NO?
Ja, NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml er på lager hos Beautycos NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Beautycos NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper NAK Body-n-shine Conditioner 375 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Beautycos NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Beautycos NO har bekreftet ordren.