
Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl
Laveste pris siste 30 dager: 779,4 kr
4.2% cashback hos Christiania Glasmagasin NO
Til Christiania Glasmagasin NO →Om Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl
Sausenebb 45 cl med skål – elegant og praktisk servering av saus ved bordet Nathalie Gull i benporselen – lett, eksklusivt finservise med vakker glans Diskré gulldekor «kjærlighetslenke» – tidløs detalj som løfter borddekkingen Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull saus m/skål 45 cl er et sofistikert serveringssett som gjør måltidet mer gjennomført. Med sausenebb og tilhørende skål får du en elegant løsning som både ser pen ut på bordet og gjør serveringen enklere – perfekt når du vil unngå sausflekker og samtidig holde uttrykket delikat og ryddig. Settet tilhører den elegante serien Nathalie Gull, lansert i 2004, og prydes av en nydelig, diskré dekor i gull – den såkalte «kjærlighetslenken». Det gir en klassisk og høytidelig følelse som passer ekstra godt til søndagsmiddager, feiringer og festlige anledninger, men som også kan brukes når du vil gjøre litt ekstra ut av en hyggelig middag hjemme. Alle delene i serien er produsert i benporselen, kjent for å være lett og tynt med en eksklusiv finish. Sausenebbet rommer 45 cl og er ideelt til alt fra brun saus og peppersaus til sjysaus, vaniljesaus eller bærsaus til dessert. Skålen under fanger opp eventuelle drypp og gjør det enkelt å sette serveringen midt på bordet. For å bevare gullglansen best mulig anbefales håndvask. Et tidløst serveringssett som gir maten en elegant ramme – og bordet et lite løft.
- Merke:
- Porsgrunds Porselænsfabrik
- Kategori:
- Servise
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (779,4 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl?
Du får 4.2 % cashback hos Christiania Glasmagasin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (779,4 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 779 kr, med laveste på 779,4 kr og høyeste på 779,4 kr.
Er Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl på lager hos Christiania Glasmagasin NO?
Ja, Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl er på lager hos Christiania Glasmagasin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Christiania Glasmagasin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Porsgrunds Porselænsfabrik Nathalie Gull Saus m/Skål 45 cl?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Christiania Glasmagasin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Christiania Glasmagasin NO har bekreftet ordren.