
Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer
Laveste pris siste 30 dager: 657 kr
4.2% cashback hos Christiania Glasmagasin NO
Til Christiania Glasmagasin NO →Om Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer
Frokostservise til 2 personer – komplett sett med tallerkener, skåler og krus Myke former og moderne uttrykk – gir borddekkingen en lun og stilren følelse Rosa glasur med herlige nyanser – skaper en koselig ramme rundt frokost og lunsj Nova Lilly frokostservise rosa til 2 personer er et delikat sett som gjør det enkelt å dekke pent – uansett om det er en rolig morgenstund eller en liten lunsjpause i sola. Lilly-serien er designet med myke former og en moderne stil som føles både avslappet og gjennomført. Den glatte glasuren fremhever de fine rosatonene og gir bordet et varmt, innbydende uttrykk som gjør hverdagsmåltidene litt hyggeligere. Settet passer perfekt til alt fra rundstykker og pålegg til yoghurt, müsli og frukt. Skålene er også supre til suppe, små salater eller snacks, mens krusene på 30 cl gir akkurat passe plass til kaffe, te eller kakao. Tallerkenene på 22 cm fungerer like fint til frokost og lunsj som til en kakebit når du får besøk – og rosafargen gjør det ekstra enkelt å skape en personlig borddekking. Vil du leke litt med uttrykket, kan Lilly gjerne kombineres med andre farger i serien for en mer fargerik og unik miks. Et nydelig servise til to som setter en myk og moderne tone rundt bordet – hver gang du tar det frem. Inneholder Tallerken 22 cm – 2 stk Skål 16 cm – 2 stk Krus 30 cl – 2 stk
- Merke:
- Nova
- Kategori:
- Servise
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (657 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer?
Du får 4.2 % cashback hos Christiania Glasmagasin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (657 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 657 kr, med laveste på 657 kr og høyeste på 657 kr.
Er Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer på lager hos Christiania Glasmagasin NO?
Ja, Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer er på lager hos Christiania Glasmagasin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Christiania Glasmagasin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Nova Lilly Frokostservise Rosa Til 2 Personer?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Christiania Glasmagasin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Christiania Glasmagasin NO har bekreftet ordren.