
Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte
Laveste pris siste 30 dager: 239,4 kr
4.2% cashback hos Christiania Glasmagasin NO
Til Christiania Glasmagasin NO →Om Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte
Stilfull og funksjonell – Elegant design i varm Latte-nyanse som både pynter og praktisk oppbevarer olje eller eddik Presis dosering – Smal helletut for kontrollert mengde og kork som holder innholdet friskt lenger Slitesterkt steintøy – Tåler daglig bruk og kompletterer kjøkkenet med et håndlaget preg Gi kjøkkenet en stilfull oppgradering med denne oljeflasken i fargen latte fra Ellie-serviset. Flaskens enkle, elegante design og varme fargetone gjør den til et dekorativt element på kjøkkenbenken eller spisebordet. Med en kapasitet på 5 dl er den ideell for oppbevaring av olivenolje, eddik eller andre flytende ingredienser. Flasken har en smal helletut som gir presis dosering, og den medfølgende korken sikrer at innholdet holdes friskt lenger. Den glatte glasuren gir et sofistikert preg, mens den lett ujevne formen tilfører en håndlaget følelse. Steintøyet er slitesterkt og tåler daglig bruk. Kombiner oljeflasken med andre servisedeler i Ellie-serien for en helhetlig borddekking.
- Merke:
- Porsgrunds Porselænsfabrik
- Kategori:
- Oljeflaske
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (239,4 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte?
Du får 4.2 % cashback hos Christiania Glasmagasin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (239,4 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 239 kr, med laveste på 239,4 kr og høyeste på 239,4 kr.
Er Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte på lager hos Christiania Glasmagasin NO?
Ja, Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte er på lager hos Christiania Glasmagasin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Christiania Glasmagasin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Porsgrunds Porselænsfabrik Ellie Oljeflaske 5dl Latte?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Christiania Glasmagasin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Christiania Glasmagasin NO har bekreftet ordren.