
Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa
Laveste pris siste 30 dager: 149,5 kr
4.2% cashback hos Christiania Glasmagasin NO
Til Christiania Glasmagasin NO →Om Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa
Middagstallerken 26 cm i rosa glasur – gir bordet et friskt og feminint løft Blank overflate og myke former – moderne uttrykk som passer til både hverdag og selskap Tåler oppvaskmaskin og mikrobølgeovn – praktisk porselen som er laget for å brukes Nova Lilly tallerken 26 cm rosa er en middagstallerken som setter stemningen rundt bordet med én gang. Den blanke rosa glasuren fremhever de nydelige nyansene og gir serviset en varm, leken og samtidig elegant følelse – perfekt når du vil gjøre måltidet litt mer spesielt. De myke formene gir et moderne uttrykk som kler både formelle anledninger og uformelle sammenkomster, og gjør tallerkenen like fin inne som ute på sommerbordet. Størrelsen på 26 cm er ideell til hovedretter med tilbehør, enten du serverer grillmat, salater, pasta eller en klassisk middag med saus. Den rosa tonen rammer inn maten på en innbydende måte og skaper en herlig kontrast til grønne urter, fargerike grønnsaker og lyse råvarer – en enkel måte å få borddekkingen til å se gjennomført ut uten ekstra innsats. Tallerkenen tåler både oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, så den passer perfekt i en travel hverdag. Lilly finnes også i hvit, grønn og gul, og er ekstra fin å mikse på tvers av farger for et personlig og sommerlig uttrykk.
- Merke:
- Nova
- Kategori:
- Tallerkener
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (149,5 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa?
Du får 4.2 % cashback hos Christiania Glasmagasin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (149,5 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 150 kr, med laveste på 149,5 kr og høyeste på 149,5 kr.
Er Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa på lager hos Christiania Glasmagasin NO?
Ja, Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa er på lager hos Christiania Glasmagasin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Christiania Glasmagasin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Nova Lilly Tallerken 26cm Rosa?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Christiania Glasmagasin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Christiania Glasmagasin NO har bekreftet ordren.