
Real Techniques Seamless Complexion Brush
Laveste pris siste 30 dager: 126,45 kr
4.2% cashback hos Christiania Glasmagasin NO
Til Christiania Glasmagasin NO →Om Real Techniques Seamless Complexion Brush
Real Techniques Seamless Complexion Brush er en deilig sminkebørste, for påføring av foundations, ansiktskremer og primere, som skaper den perfekte og stripefrie basen. Børsten er håndlaget av ** syntetisk ** hår, og er 100 % Cruelty-free. Håndtaket er laget av ** lett aluminium **, og har en flat bunn slik at børsten kan stå oppreist. Børstehodet er ** utrolig mykt og fleksibelt **, lett å rengjøre og virkelig slitesterkt - du får et feilfritt sminkeresultat på et brøkdel av et sekund. * Et vakkert utseende starter med den perfekte basen. * ** Detaljer: ** - Sminkebørste - For påføring av foundations, ansiktskremer og primere - Håndlaget med syntetisk hår - Håndtak laget av lett aluminium - Mykt, fleksibelt hår - 100 % grusomhetsfri - Vegansk
- Merke:
- Real Techniques
- Kategori:
- Sminke - Annet - Koster & Børster
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (126,45 kr).
Prisen har vært stabil siden vi begynte å følge den.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Real Techniques Seamless Complexion Brush?
Du får 4.2 % cashback hos Christiania Glasmagasin NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Real Techniques Seamless Complexion Brush kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (126,45 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 126,00 kr, med laveste på 126,45 kr og høyeste på 126,45 kr.
Er Real Techniques Seamless Complexion Brush på lager hos Christiania Glasmagasin NO?
Ja, Real Techniques Seamless Complexion Brush er på lager hos Christiania Glasmagasin NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Christiania Glasmagasin NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Real Techniques Seamless Complexion Brush?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Christiania Glasmagasin NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Christiania Glasmagasin NO har bekreftet ordren.