
PR Home Saigon 6038 Grå 38cm
Laveste pris siste 30 dager: 849 kr
1.4% cashback hos Elon NO
Til Elon NO →Om PR Home Saigon 6038 Grå 38cm
Takskjerm Saigon 6038 Grå 38cm PR Home Saigon fra PR Home er en utendørs-lampskjerm laget av slitesterk kunstrotting. Den passer perfekt over spisebordet på terrassen, i pergolaen eller på balkongen. Det flettede designet gir en varm og innbydende belysning når lampen tennes. Flettet kunstrotting som sprer lyset Den åpne flettingen slipper gjennom lyset og skaper et dekorativt lysmønster rundt lampen. Det gir en myk belysning som passer godt for kvelder ute. Samtidig gir materialet lampen et naturlig uttrykk som passer mange utendørsmiljøer. Teknologi som gjør en forskjell Saigon er laget av kunstrotting, et slitesterkt materiale som tåler vær og vind. Dette gjør skjermen egnet for utendørsbruk store deler av året. Skjermen monteres enkelt med en E27 ringfeste på ledningsoppheng for utendørsbruk, for eksempel Flex Out. Kombiner med riktig ledningsoppheng For å bruke lampen trenger du et ledningsoppheng for utendørsbruk. Et godt alternativ er Flex Out takoppheng fra PR Home. Sammen skaper de en komplett og funksjonell utendørslampe. Hvorfor velge PR Home Saigon Saigon er et godt valg for deg som vil skape stemningsfull belysning på uteplassen. Den flettede kunstrottingen gir et vakkert lysspill, og materialet er laget for å tåle utendørsmiljø. En praktisk takskjerm som gjør utebelysningen både funksjonell og dekorativ.
- Merke:
- PR Home
- Kategori:
- Lampeskjermer utendørs
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (849 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på PR Home Saigon 6038 Grå 38cm?
Du får 1.4 % cashback hos Elon NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har PR Home Saigon 6038 Grå 38cm kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (849 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 849 kr, med laveste på 849 kr og høyeste på 849 kr.
Er PR Home Saigon 6038 Grå 38cm på lager hos Elon NO?
Ja, PR Home Saigon 6038 Grå 38cm er på lager hos Elon NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Elon NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper PR Home Saigon 6038 Grå 38cm?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Elon NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Elon NO har bekreftet ordren.