
Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5
Laveste pris siste 30 dager: 189 kr
7% cashback hos GLOWiD NO
Til GLOWiD NO →Om Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5
Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask er en dybderensende sheet-maske som forfiner porene og bidrar til å klarne huden - uten å tørke den ut. Masken er spesielt utviklet for å balansere fet, kombinert eller tilstoppet hud, og etterlater en forfriskende, lett oppstrammende følelse etter bruk. Formelen kombinerer rosa himalayasalt og BHA (salicylatderivat) med et porenærende kompleks som skånsomt eksfolierer, fjerner døde hudceller og bidrar til å absorbere overflødig talg - for en jevnere hudtekstur. Den er også beriket med centella asiatica-ekstrakt fra Madagaskar, som beroliger huden og støtter hudens naturlige beskyttelsesbarriere. Den lette essensen gir fuktighet uten å føles klissete eller tung. Arket er laget av elastisk, pustende fiber som former seg etter ansiktets konturer og sitter godt på plass - for en behagelig og jevn påføring. Anbefales for: Kombinasjonshud til fet hud med tilstoppede porer, ujevn tekstur eller glans. Antall: 5-pakning
- Merke:
- SKIN1004
- Kategori:
- Skin Care Masks & Peels
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (189 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5?
Du får 7 % cashback hos GLOWiD NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (189 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 189 kr, med laveste på 189 kr og høyeste på 189 kr.
Er Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5 på lager hos GLOWiD NO?
Ja, Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5 er på lager hos GLOWiD NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos GLOWiD NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask x 5?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til GLOWiD NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når GLOWiD NO har bekreftet ordren.