
CCC Cream Neutral Light 103
Laveste pris siste 30 dager: 299 kr
7% cashback hos GLOWiD NO
Til GLOWiD NO →Om CCC Cream Neutral Light 103
Neutral Light 103 > Tidligere Light CCC Cream (Color Control & Change Cream) er en lett alt-i-ett primer og foundation med SPF 50. Denne innovative BB- og CC-krem-hybriden er utviklet med Micro Capsule Technology, som gjør at formelen smelter sømløst inn i huden og jevner ut hudens struktur. Resultatet er en duggfrisk, fuktet hud med lett, men byggbar dekkevne som forbedrer hudens vitalitet med en fantastisk glød. Egenskaper & Fordeler: Micro Capsule Technology – tilpasser seg din hudtone for et naturlig resultat. Lett & silkemyk finish – føles vektløs på huden. Gir en transparent men byggbar dekkevne – for en naturlig look. Fri for syntetiske duftstoffer Har en mild duft av naturlige eteriske oljer (bergamott (furokumarinfri), appelsin & ylang-ylang). Tips for å finne din nyanse Alle nyanser som begynner med "Warm" eller "Golden" har en varm undertone. Alle nyanser som kun heter Light, Medium eller Deep har en nøytral undertone. Finn ut om du har en varm eller nøytral undertone: Hvis blodårene dine ser blå ut, har du sannsynligvis en kald undertone. Hvis blodårene dine ser grønne ut, har du sannsynligvis en varm undertone. Hvis du har vanskelig for å avgjøre om årene er blå eller grønne, har du mest sannsynlig en nøytral undertone. Basert på hudtonen din kan du enkelt finne ut hvilken nyanse som passer deg best! 30 ml
- Merke:
- cle
- Kategori:
- Foundations & Concealers
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (299 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på CCC Cream Neutral Light 103?
Du får 7 % cashback hos GLOWiD NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har CCC Cream Neutral Light 103 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (299 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 299 kr, med laveste på 299 kr og høyeste på 299 kr.
Er CCC Cream Neutral Light 103 på lager hos GLOWiD NO?
Ja, CCC Cream Neutral Light 103 er på lager hos GLOWiD NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos GLOWiD NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper CCC Cream Neutral Light 103?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til GLOWiD NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når GLOWiD NO har bekreftet ordren.