
Every Day Protection SPF15 50ml
Laveste pris siste 30 dager: 409,7 kr
5.6% cashback hos Chicastore.no
Til Chicastore.no →Om Every Day Protection SPF15 50ml
Every Day Protection fra Duve Medica består av de fysikalske filtrene Sinkoksid og Titaniumoksid, som gir den beste beskyttelse mot solen skadelige stråler da de til sammen beskytter både mot UVA- og UVB stråler. fysikalske filtere er også mindre irriterende enn de kjemiske og passer derfor bedre til for dem med sensitiv hud. Ingen kjemiske filtre. SPF15. Både UVA og UVB beskyttelse. Lettkonsistens og enkel å smøre ut. Etterlater ingen hvit hinne.
- Merke:
- Duve medica
- Kategori:
- Solkrem
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 409,7 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Every Day Protection SPF15 50ml?
Du får 5.6 % cashback hos Chicastore.no når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Every Day Protection SPF15 50ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 409,7 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 458 kr, med laveste på 409,7 kr og høyeste på 482 kr.
Er Every Day Protection SPF15 50ml på lager hos Chicastore.no?
Ja, Every Day Protection SPF15 50ml er på lager hos Chicastore.no nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Chicastore.no når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Every Day Protection SPF15 50ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Chicastore.no fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Chicastore.no har bekreftet ordren.