
Hair Bars™ Case, White, Single
Laveste pris siste 30 dager: 141 kr
5.6% cashback hos Hairlust NO
Til Hairlust NO →Om Hair Bars™ Case, White, Single
Shampoo bar holder laget av bioplast. Hair Bars™ Case er en flott, praktisk såpeholder og såpebrett du kan bruke hjemme eller på farten.
- Merke:
- Hairlust Norge
- Kategori:
- Brushes & accessories
Prisutvikling
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 141 kr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Hair Bars™ Case, White, Single?
Du får 5.6 % cashback hos Hairlust NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Hair Bars™ Case, White, Single kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt høyeste de siste 30 dagene. Laveste var 141 kr. Snittprisen siste 30 dager har vært 173 kr, med laveste på 141 kr og høyeste på 189 kr.
Er Hair Bars™ Case, White, Single på lager hos Hairlust NO?
Ja, Hair Bars™ Case, White, Single er på lager hos Hairlust NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Hairlust NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Hair Bars™ Case, White, Single?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Hairlust NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Hairlust NO har bekreftet ordren.