Model 94 (Rustfri)
Laveste pris siste 30 dager: 71 995,00 kr
8.4% cashback hos Kokkeglede NO
Til Kokkeglede NO →Om Model 94 (Rustfri)
Dansk design for det eksklusive kjøkkenet! Model 94 er formet som en dekorativ hylle og tilbyr noe helt unikt i kjøkkenet ditt. Den nedstrippede designen går ikke på bekostning av kvaliteten - tvert imot får du en vifte som er både stilren og svært effektiv.
- Merke:
- Trepol
- Kategori:
- Kitchen - Hoods
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (71 995,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Model 94 (Rustfri)?
Du får 8.4 % cashback hos Kokkeglede NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Model 94 (Rustfri) kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (71 995,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 71 995,00 kr, med laveste på 71 995,00 kr og høyeste på 71 995,00 kr.
Er Model 94 (Rustfri) på lager hos Kokkeglede NO?
Ja, Model 94 (Rustfri) er på lager hos Kokkeglede NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Kokkeglede NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Model 94 (Rustfri)?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Kokkeglede NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Kokkeglede NO har bekreftet ordren.