
OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0
Laveste pris siste 30 dager: 1 235 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0
OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler skaper langvarige krøller med Air Fresh Flow-teknologien som beskytter mot varme. Den ergonomiske L-formen og raske oppvarmingen tillater effektiv styling, og med åtte temperaturinnstillinger tilpasser den seg til alle hårtyper, mens keramisk belegg og ionisk teknologi gir glans. Krølltangen har en 3 meter lang ledning og en varmebeskyttende hanske følger med slik at du ikke brenner fingrene under styling **Detaljer:** - L-formet krølltang - 25 mm - Ergonomisk - Keramisk belegg - Temperaturinnstilling på 130-200 grader - Coolshot-funksjon - Motvirker statisk elektrisitet - Varmes opp på bare 30 sekunder - Beskyttelseshanske inkludert
- Merke:
- OBH Nordica
- Kategori:
- Merker - OBH Nordica - Curling Iron
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 235 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0 kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (1 235 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 1 235 kr, med laveste på 1 235 kr og høyeste på 1 235 kr.
Er OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0 på lager hos Estore NO?
Ja, OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0 er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper OBH Nordica Björn Axén Tools Ultimate Experience Air Care Curler - NF4310N0?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.