
Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk
Laveste pris siste 30 dager: 899,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk
Vinglass fra Riedels serie Performance med optiske bølger i glasset. Vinglasset er laget spesielt for druen sauvignon blanc og har en stor klokke som forsterker druens friskhet og gir vinen en god balanse mellom frukt, syre og mineralitet.
- Merke:
- RIEDEL
- Kategori:
- Hjem og hage - Kjøkken og spisestue - Servise og bestikk - Drikkeglass - Stettglass
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (899,00 kr).
Også hos
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (899,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 899,00 kr, med laveste på 899,00 kr og høyeste på 899,00 kr.
Er Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk på lager hos Estore NO?
Ja, Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Riedel Performance Sauvignon Blanc 2pk?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.