
Nordlux Vico long Svart
Laveste pris siste 30 dager: 449,00 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Nordlux Vico long Svart
Vegglampe Vico Long Svart Nordlux Vegglampe Vico Long fra Nordlux kombinerer minimalistisk design med subtile detaljer. Den slanke formen og den riflede overflaten skaper et moderne og sofistikert uttrykk som løfter ethvert rom. Hvordan sprer lampen lyset? Vico Long lyser både oppover og nedover, noe som gir en myk og dekorativ effekt på veggen. Perfekt for å skape stemning i gangen, stuen eller soverommet. Materiale og finish Lampen er laget av robust metall med en elegant svart finish som passer til de fleste interiørstiler. Den riflede strukturen gir ekstra karakter og fremhever lyset på en vakker måte. Hvilken lyskilde passer? Vico Long bruker to lyskilder med GU10-sokkel (lyskilder selges separat). Du kan selv velge mellom varmhvitt, kaldhvitt eller dimbare lamper avhengig av hvilken atmosfære du ønsker å skape. For innendørs bruk Med beskyttelsesklasse IP20 er lampen beregnet for innendørsmiljøer. Ledningslengden er 1,5 meter, noe som gir deg fleksibilitet ved plassering.
- Merke:
- Nordlux
- Kategori:
- Vegglamper
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,00 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Nordlux Vico long Svart?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Nordlux Vico long Svart kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (449,00 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 449,00 kr, med laveste på 449,00 kr og høyeste på 449,00 kr.
Er Nordlux Vico long Svart på lager hos Estore NO?
Ja, Nordlux Vico long Svart er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Nordlux Vico long Svart?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.