
Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs
Laveste pris siste 30 dager: 330,27 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs
Mediheal NMF Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask er en pakke med 10 sheetmasker som ikke bare kan fukte huden, men også gi huden en jevn hudtone og en strålende glød. Maskene inneholder lysnende ingredienser som alfa-arbutin og lakrisrotekstrakt, samt naturlige fuktighetsgivende faktorer (NMF), som samarbeider for å gi huden glød. Alfa-arbutin er kjent for sine lysnende egenskaper og kan bidra til å redusere synligheten av pigmentflekker og ujevn hudtone. Sammen med lakrisrotekstrakt, som også har beroligende egenskaper, kan disse ingrediensene dermed bidra til en jevnere hudtone. Sheetmaskene er også beriket med fuktighetsgivende ingredienser som ceramider, panthenol og en rekke forskjellige typer hyaluronsyre, som kan styrke hudens naturlige fuktighetsbalanse og gjøre huden myk og hydrert. Disse ingrediensene jobber i synergi for å tilføre fuktighet til huden og binde den til huden for å oppnå langvarig fuktighet i hudens forskjellige lag. Disse sheetmaskene er utviklet for å gi huden din glød og en strålende hudpleierutine med fokus på fuktighetsgivende og utglattende egenskaper. Ved regelmessig bruk kan maskene støtte hudens balanse og utseende, og du kan oppleve huden din som hydrert, smidig og glatt med en jevn hudtone og en vakker glød. **Fordeler:** - 10 x sheetmasker - Reduserer synligheten av pigmentflekker og ujevn hudtone - Fuktighetsgivende - Gir en strålende glød - Støtter hudens balanse og utseende - Hjelper med dehydrert hud, aldringstegn, rødhet og arr fra kviser - For fet, kombinert, normal og tørr hud - Fri for silikon og uttørkende alkohol **Bruk:** - Bruk på renset og tørr/lett fuktig hud etter eventuell toner - Ta masken ut av emballasjen og brett den ut - Plasser masken på ansiktet og juster den til øyne, nese og munn - La masken virke i 10–20 minutter - Fjern masken forsiktig og kast den - Klapp overflødig produkt inn i huden, ikke skyll av - Avslutt med fuktighetskrem **Ingrediensliste:** Aqua, Glycerin, Glycereth-26, Peg/ppg-17/6 Copolymer, 1,2-hexanediol, Glycyrrhiza Glabra Root Water, Xantangummi, Hydroxyacetophenone, Panthenol, Trehalose, Etylheksylglyserin, butylenglykol, aminosmørsyre, arginin, karbomer, polyglyceryl-10-laurat, alfa-arbutin, adenosin, parfyme, dipropylenglykol, pantolakton, polyglyceryl-4-laurat, Mentha Arvensis-bladolje, sjøvann, Barosma Betulina-bladekstrakt, Rosa Damascena-blomstervann, hydrogenert lecitin, natriumhyaluronat, Bambusa Vulgaris-bladekstrakt, Linum Usitatissimum-frøekstrakt, pentylenglykol, bifida-fermentfiltrat, Melia Azadirachta-blomsterekstrakt, pantotensyre, bisabolol, Melia Azadirachta-bladekstrakt, Curcuma Longa-rotekstrakt, Corallina Officinalis-ekstrakt, Glycyrrhiza Uralensis-rotekstrakt, dinatrium EDTA, ectoin, ceramid NP, Ocimum Sanctum-bladekstrakt, Mangifera Indica-fruktekstrakt, kolesterol, oljesyre. Hyaluronsyre, hydrolysert hyaluronsyre, hydrolysert natriumhyaluronat, hydroksypropyltrimoniumhyaluronat, kaliumhyaluronat, natriumhyaluronat-krysspolymer, natriumacetylert hyaluronat, propandiol, dimetylsilanol, hyaluronat, natriumhyaluronat, dimetylsilanol.
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (330,27 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (330,27 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 330,00 kr, med laveste på 330,27 kr og høyeste på 330,27 kr.
Er Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs på lager hos Estore NO?
Ja, Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Mediheal N.M.F Alpha Arbutin Glow Ampoule Mask 10 pcs?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.