
Lacoste Pour Femme EDP 50 ml
Laveste pris siste 30 dager: 472,9 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Lacoste Pour Femme EDP 50 ml
Lacoste Pour Femme EDP legemliggjør den frie ånden til dagens kvinner. Denne blomstrete, treaktige duften for kvinner åpner med fresia og krydret pepper. Det feminine hjertet avslører en blomsteraktig akkord av heliotrop, jasmin og rose. Til slutt gir de varme kjærtegnene av sedertre og semsket skinn struktur og eleganse til denne signaturduften. Lacoste Pour Femme-flasken skiller seg ut med sin slanke silhuett: et totem for moderne kvinner. Ytteremballasjen har en timeglassform i en harmoni av beige, gull og hvite nyanser.
- Merke:
- Lacoste
- Kategori:
- Parfyme - Parfymer for kvinner - Eau de Parfum
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (472,9 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Lacoste Pour Femme EDP 50 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Lacoste Pour Femme EDP 50 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (472,9 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 473 kr, med laveste på 472,9 kr og høyeste på 472,9 kr.
Er Lacoste Pour Femme EDP 50 ml på lager hos Estore NO?
Ja, Lacoste Pour Femme EDP 50 ml er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Lacoste Pour Femme EDP 50 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.