
Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml
Laveste pris siste 30 dager: 257,45 kr
5.6% cashback hos Estore NO
Til Estore NO →Om Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml
Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule er et eksfolierende serum utviklet med en unik PENTA-RICE-sammensetning som kan mykgjøre huden og støtte fjerning av døde hudceller. Den spesielle risvannsformelen kan også bidra til å balansere hudens naturlige oljeproduksjon og gi en følelse av umiddelbar fuktighet etter bruk. Serumets eksfolierende egenskaper kan fremme hudens naturlige cellefornyelse og bidra til en mer jevn hudtekstur. I tillegg renses porene dine i dybden, noe som kan redusere synligheten. De fuktighetsgivende ingrediensene, som squalan og hyaluronsyre, er kjent for å styrke hudens naturlige fuktighetsbarriere, tilføre huden fuktighet og gi en fornyet glød. Produktets spesielle sammensetning inneholder også niacinamid, som med sine beroligende og nærende egenskaper kan gi huden din et mer jevnt og strålende utseende. Den skånsomme eksfolieringen fungerer i synergi med de fuktighetsgivende elementene for å støtte hudens naturlige balanse og utseende. Ved regelmessig og kontinuerlig bruk kan serumet bidra til å glatte ut hudens tekstur og gi den en jevnere hudtone og en strålende glød. **Fordeler:** - Peeling-serum - Eksfolierende - Støtter fjerning av døde hudceller - Fuktighetsgivende og mykgjørende - Balanserer hudens naturlige oljeproduksjon - Reduserer synligheten av porer - Jevner ut hudtekstur og tone - Gir en strålende glød - Hjelper med dehydrert hud, aknearr, pigmentflekker, store porer og kviser - For fet, kombinert og normal hud - Fri for silikon og essensielle oljer **Bruk:** - Bruk på renset hud om kvelden - Ta noen dråper serum i håndflatene og masser serumet inn (unngå øynene) - Skyll eller tørk det av grundig - Følg opp med din vanlige hudpleierutine - Bruk solbeskyttelse i løpet av dagen etter bruk av serumet, da de eksfolierende ingrediensene kan øke hudens lysfølsomhet - Som et tips kan du påføre serumet på mørke områder som armhuler, knær og albuer for et lysnende resultat **Ingrediensliste:** Oryza Sativa (Ris)klivann, dipropylenglykol, vann, tripropylenglykol, cellulose, Propandiol, butylenglykol, glyserin, karbomer, 1,2-heksandiol, steartrimoniummetosulfat, sakkaridisomerat, isopropylalkohol, glyseret-25 PCA-isostearat, hydroksyacetofenon, cetyletylheksanoat, etylheksylpalmitat, skvalan, etylheksylglyserin, sukrosedistearat, kapryl-/kaprintriglyserid, duft, hydrolysert gardenia florida-ekstrakt, hydrolysert maltekstrakt, hydrolysert viola tricolor-ekstrakt, dinatrium EDTA, hydrogenert lecitin, hyaluronsyre, hydrolysert hyaluronsyre, natriumhyaluronat, oryza sativa (ris)-ekstrakt, niacinamid, sitronsyre, natriumsitrat, trekullpulver, polyglyserin-10, polyglyseryl-10-myristat, polyglyseryl-10-stearat, Arbutin, glukonolakton, salisylsyre, natriumdehydroacetat.
- Merke:
- DrMelaxin
- Kategori:
Prisutvikling
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (257,45 kr).
Ofte stilte spørsmål
Hvor mye cashback får jeg på Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml?
Du får 5.6 % cashback hos Estore NO når du starter kjøpet via Sparebørsen. Cashbacken kommer på toppen av prisen du uansett betaler, og utbetales til bankkonto når kjøpet er godkjent.
Hva har Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml kostet de siste 30 dagene?
Prisen er på sitt laveste de siste 30 dagene (257,45 kr). Snittprisen siste 30 dager har vært 257 kr, med laveste på 257,45 kr og høyeste på 257,45 kr.
Er Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml på lager hos Estore NO?
Ja, Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml er på lager hos Estore NO nå. Lagerstatus kan endre seg — du ser alltid oppdatert status hos Estore NO når du klikker deg videre.
Hvordan får jeg cashback når jeg kjøper Dr.Melaxin Peel Shot Exfoliating Black Rice Ampoule 80 ml?
Logg inn på Sparebørsen og klikk deg videre til Estore NO fra denne siden. Handle som vanlig og fullfør kjøpet — cashbacken registreres automatisk og dukker opp på saldoen din når Estore NO har bekreftet ordren.